השקעה בנדלן – איך עושים את זה נכון?

לשאלות ופרטים נוספים אפשר ליצור איתנו קשר

מחירי בדיור שרק הולכים ומטפסים, יצרו מצע חדש ומשתלם דווקא עבור המשקיעים בנדל"ן. ככל ששוק מחירי הדירות נמצא במגמת עלייה מתמדת, כך גם עולה הסיכוי של משקיעי נדל"ן להרוויח סכום גבוה יותר מעסקת הנדל"ן שלהם. אז איך מבצעים את ההשקעה המרוויחה בנדל"ן? ומה היא כוללת? התשובות לכל השאלות במאמר שלפניכם.

 

קצת על השקעה בנדל"ן

בשונה ממניות או נכסים פיננסיים מגוונים, אשר משתייכים לשוק דינאמי למדי ומלא תנודות – ולא דווקא חיוביות, שוק הנדל"I נמצא כבר כמה עשורים ביציבות מלאה של עלייה מתמדת בעולם כולו בכלל ובישראל בפרט. הסיבה לכך קשורה לביקוש והיצע: אוכלוסיית העולם רק הולכת וגדלה בקצב מסחרר, כאשר לעומת זאת היצע הבניה והמבנים הראויים למגורים אינו גדל בכלל באופן יחסי. מה שהופך את הביקוש לרב על ההיצע וכמובן גורם לעליית מחירים גורפת כמו זו שאנו עדים לה בשוק הנדל"ן.

 

סוגי השקעות נדל"ן

קיימים אופציות רבות להשקעות בנדל"I, כאשר לכל דרך השקעה בנדל"ן מעלות וחסרונות משלה. בין אופציות ההשקעה הנפוצות בנדל"ן, ניתן למצוא: השקעות נדל"ן על ידי שותפות עם משקיעים, השקעות בנדל"ן מסחרי לצורך עסקים, השקעות נדל"ן בהשבחת בתים או מבנים, השקעות נדל"ן בהפשרת קרקעות, השקעות נדל"ן מניב ועוד.

 

השקעה בנדלן בארץ

כבר כמה עשורים, ששוק הדירות בישראל רק הולך ומתייקר. מה שהופך את שוק הנדל"ן ליקר עבור קוניו, אך משתלם במיוחד עבור משקיעיו. הפער בין האוכלוסייה הגדלה בישראל לבין הקרקע שנשארת כמעט באותו גודל – רק הולכת וגדלה, מה שהופך את הביקוש לדיור למטורף ואת ההיצע לדל – כך שהמחירים רק הולכים ועולים. וכיוון שאנשים בישראל נדרשים למגורים ולא נראה באופק פתרון מעשי לכך, הוזלת מחירי הדיור נשמעת כמו חלום רחוק, מה שמבטיח את יציבות שוק השקעות הנדל" בארץ לטווח הרחוק על פי מגמת עליית המחירים המסתמנת והבלתי פוסקת.

 

השקעה בנדלן בחו"ל 

מצד אחד אין כמו להשקיע בישראל, מתוך הכירות עם המנטליות ואנשי המקצוע השונים, ובדיקה פיזית של ההשקעה הנדלנ"ית כמו גם קרבה גיאוגרפית אליה. אך מצד שני, בחו"ל ניתן למצוא מגוון רחב של השקעות גם בסכומים נמוכים למדי ולא רק בחצי מיליון שקל ומעלה. בנוסף, פעמים רבות דווקא ההשקעה בנדל"ן בחו"ל מניבה תשואות גבוהות יותר, מה שהופך את ההשקעה למשתלמת פי כמה.

 

תקציב להשקעת נדל"ן

ייתכן כי יש לכם בצד סכום כסף ייעודי לצורך השקעת הנדל"ן, אם לא זכיתם בלוטו או בירושה מפתיעה – לא מגיע לכם להרוויח מעסקאות נדל"ן? בוודאי שכן! ניתן לקחת הלוואות גם מן הבנק וגם מן המוסדות הפיננסיים השונים, בתנאים מגוונים לצורך קבלת המימון החלקי של עסקת הנדל"ן שלכם. כאשר הנדל"ן מניב לכם כבר עם רכישתו הראשונית, הרי שהוא יכול לכסות גם את עלות החזר המשכנתא של ההלוואה אותה לקחתם לצורך רכישת הנדל"ן להשקעה.

 

על מה יש להקפיד בעת ביצוע עסקאות נדל"ן?

בעת ביצוע עסקאות נדל"ן יש להקפיד על עבודה עם אנשים בעלי ישרות ומוניטין, על מנת שלא ליפול ברשת של שרלטנים למיניהם. אם קיבלתם הצעה לעסקה מפתה מידי או עם תשואות ורווחים לא הגיוניים, זוהי נורה אדומה שאמורה להזהיר אתכם מפני עסקה חשודה עם אנשים אשר מנסים להונות אתכם ולברוח עם כספי ההשקעה שלכם.

 

השקעות נדל"ן מוצלחות עם מתווך

דרך נוספות לבצע עסקאות נדל"ן מוצלחות, על ידי הסתייעות במתווך, אשר יש לו הכירות נרחבת עם שוק הנדל"ן ויכולת להפנות אתכם לעבר היעדים הרלוונטיים להשקעה. למתווך עם רישיון תיווך בתוקף – הידע וההכשרה המתאימים על מנת להפנות אתכם לעבר עסקאות הנדל"ן שטומנות בחובם מינימום סיכונים ומקסימום תשואות.

 

להפוך למתווכים ולהרוויח ממשקיעי הנדל"ן

גם אתם יכולים להרוויח מהשקעות נדל"ן באופן בלתי אמצעי, על ידי קורס תיווך נדל"ן שיאפשר לכם לקבל  רישיון תיווך בתוקף ולהפוך למתווכים מן השורה. התיווך יאפשר לכם לסייע בביצוע עסקאות וגם לבצע השקעות נדל"ן באופן עצמאי ומרוויח.

 

לסיכום

השקעה בנדל"ן בארץ או בחו"ל, היא אחת ההשקעות המשתלמות ביותר כיום, עקב המגמה המסתמנת של העלייה במחירי הדיור שנובעת מן הביקוש שעולה על ההיצע. כדי לבצע השקעת נדל"ן משתלמת, ההמלצה היא להסתייע במתווך, כאשר ניתן גם ללמוד לעומק את תחום התיווך ולקבל רישיון.

להשאיר פרטים כאן למטה ונחזור אליך

לשאלות ופרטים נוספים אפשר ליצור איתנו קשר

ליעוץ ראשוני חינם
צריך רק למלא פה פרטים ונחזור אליך